Obchodní zástupce - senior pro zahraničí, obor: čištění bazénové vody

  • Brno

Pracovní místo ( Obchodní zástupce - senior pro zahraničí, obor: čištění bazénové vody ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem!
Pracovní náplň:
- vyhledávání nových obchodních příležitostí v zahraničí (převažuje)
- rozvoj vztahů se stávajícími zákazníky především v zahraničí
- jednání se zákazníky ze segmentu projekčních firem či distributorů
- tvorba a naceňování zakázek, projektový prodej
- technické poradenství
- každodenní práce s CRM systémem - Raynet
- práce s ekonomickým a skladovým systémem firmy - Pohoda
- cestování za klienty
- organizace pravidelných školení pro klienty v sídle společnosti
- občasná účast na zahraničních veletrzích
- reporting řediteli
- spolupráce s útvary marketingu a PR, vývoje, výroby a servisu
Požadavky:
- SŠ či VŠ vzdělání
- praxe a také výsledky v obchodu min. 4 roky
- zkušenost se zahraničním obchodem
- preferujeme praxi v oboru čištění bazénové vody
- velmi dobrá komunikativní znalost AJ či NJ či RJ či FJ (následné zaměření na konkrétní regiony dle jazyk. a kulturních znalostí či kontaktů)
- chuť se dále učit a rozvíjet
- samostatnost, spolehlivost, iniciativa
- aktivní a iniciativní přístup k řešení problémů
- zkušenosti s CRM systémem výhodou
- zkušenosti s ekonomickým systémem (nejlépe Pohoda) výhodou
Nabízíme:
- platové ohodnocení dle výkonu bez horního limitu - záleží tedy jen na Vás
- možnost prodávat unikátní zařízení
- možnost ovlivnit svými nápady obchodní strategii firmy
- cestování za klienty (i do zahraničí)
- možnost stát se po zapracování vedoucím obchodního oddělení
- zázemí rodinné firmy
- odborné a jazykové vzdělávání, osobní rozvoj
- dobrou kávu v kanceláři
- pružnou pracovní dobu
- práci v centru Brna