INKASISTA POHLEDÁVEK - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK

Pracovní místo ( INKASISTA POHLEDÁVEK - ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: náměstí Svobody č.p.36, 342 01
Požadavky:
- vzdělání min SŠ
- práce ve dvousměnném provozu:
(ranní směna 6. 00 - 14.00 hod, odpolední směna 14.00 -22.00 hod, pondělí až pátek)
- vysoké pracovní nasazení, zájem podílet se na růstu společnosti
- samostatnost, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví