FINASO, s.r.o.

mechanik, technik, opravář, údržbář

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme: manuální zručnost, schopnost učit se novým věcem, komunikativnost, NJ výhodou.
Specifikace pracovní pozice: opravy, údržba, montáže doplňků do obytných aut a přívěsů.
Způsob prvního kontaktu: e-mailem, telefonicky nebo osobní návštěvou na adrese: Finaso s.r.o., Velemín 198, 411 31 Velemín.
Volné místo mechanik, technik, opravář, údržbář pro lokalitu Velemín.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: mechanik, technik, opravář, údržbář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: FINASO, s.r.o.
Ulice: 198
Město: Velemín
PSČ: 411 31

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martina Černohorská
E-mail: Martina Černohorská
Telefon: +420 416 533 078

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FINASO, s.r.o.