REALITNÍ MAKLÉŘ-MAKLÉŘKA

Pracovní místo ( REALITNÍ MAKLÉŘ-MAKLÉŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
2.10.2017/ Zaměstnavatele kontaktujte e-mailem: hodacovaatmoravika.cz
Nábor nemovitostí, jejich inzerce, prohlídky, zpracování podkladů - technické dokumentace k nemovitostem, jednání s klienty i úřady. PD 8:00-16:30 hod., v příp. potřeby prohlídky nemovitostí mimo pracovní dobu (cca 3x za měsíc). ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

Asistent/ka realitního makléře Hledáme pracovníky pro práci asistent/-ka realitního makléře - s dobrou znalostí českého jazyka i písmem, se schopností vést obchodní jednání i po telefonu, vhodné PC s připojením na internet a telefon s neomezeným voláním, práci lze vykonávat plně ...
RIN LTD, odštěpný závod Bílina, Inzerováno před 2 dny

Zprostředkovatelé finančních transakcí a finanční makléři Jazykové znalosti - hebrejština, angličtina, ruština Volné místo zprostředkovatelé finančních transakcí a finanční makléři pro lokalitu Teplice.
Židovská obec Teplice Teplice, Inzerováno před 2 dny

realitní makléř/ka Požadujeme: komunikační schopnosti, práce v týmu, bezúhonnost. Nabízíme: možnost odborného růstu, motivující finanční ohodnocení, možnost školení a profi zázemí včetně nejmodernějších software nástrojů, možnost zkráceného úvazku. Místo výkonu práce: ...
Miroslav Veverka Rakovník, Inzerováno před 4 dny