Autocentrum BARTH a.s.

Autoklempíř/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Pardubice - Dubina
Nástup dle dohody.
Náplň práce:
Klempířské a karosářské práce na osobních vozidlech.
Požadavky:
- vyučení v oboru autoklempíř/karosář
- min. 1 rok praxe
- aktivní a pozitivní přístup
- spolehlivost a zodpovědnost
- manuální zručnost
- trestní bezúhonnost
- řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
- pro uchazeče s praxí NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 15.000 Kč
- zázemí stabilní a prosperující společnosti
- motivující ohodnocení v závislosti na odvedené práci, zaměstnanecké výhody
- přístup k novým technologiím a technickému vybavení
- další odborné vzdělávání
- benefity - příspěvek na stravu (vlastní jídelna), vstupenky na sportovní a společenské akce, sportovní aktivity, možnost zapůjčení obytných vozů a motocyklů ZDARMA
Zaměstnanecké výhody: firemní výhody (příspěvek na stravu - vlastní jídelna, sportovní aktivity zdarma, vstupenky na hokej, dostihy, sportovní a kulturní akce)
První kontakt: telefonicky od 8:30 - 16:00 hod., nebo e-mailem.
Volné místo autoklempíř/ka pro lokalitu Pardubice.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Autoklempíř/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Autocentrum BARTH a.s.
Ulice: Hůrka 1798
Město: Pardubice
PSČ: 530 12

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Personální oddělení
E-mail: Personální oddělení
Telefon: +420 464 645 128

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Autocentrum BARTH a.s.