řidič/ka kamionu mezinárodní přepravy

  • Hodonín

Pracovní místo ( řidič/ka kamionu mezinárodní přepravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Velkomoravská 3543/87, 695 01 Hodonín a dle smluv o provedení práce. Požadujeme ŘP sk. B, C, CE, též platný profesní průkaz a zdravotní prohlídku řidiče. Náplní práce je mezinárodní kamionová přeprava zboží plachtovým návěsem do států EU., hlavně DE, SE, BE, NL, IT, AT, SK, případně i vnitrostátní přeprava dle potřeby, návěs plato. Vozidla jsou zánovní, nebo max. do stáří pěti let plně pojištěná včetně asistence. Dálniční poplatky EU i ČR hrazeny fakturou.Výhodou je vlastní špedice s přidělením zkušeného dispečera, což se odráží v dobrém zázemí a komunikaci v malém kolektivu do pěti vozidel i pomoci řidiči pokud je potřeba. Využijte příležitost, náš kolektiv je velmi stálý, uvolněné místo je za odchod pracovníka do důchodu. Venku max jeden týden v měsíci. Plat dle ujetých km.
Přidělení stálého vozidla bez střídání, které vždy stahujeme až domů. Příjemný menší kolektiv do pěti lidí, s přihlédnutím i na vaše požadavky, jelikož u nás je řidič člověk, ne číslo. Včas vyplácená mzda včetně diety není výhoda, ale samozdřejmost, včetně čestného jednání.Kontakt na tel. 602 762 002 od 9:00 do 16:0 hod, na mail: jindra@jezektransport.cz
Volné místo řidič/ka kamionu mezinárodní přepravy pro lokalitu Hodonín.