Léčebné lázně Jáchymov a. s.

Recepční - Aquacentrum Agricola

Odeslat

Pracovní náplň

Kontakt: pí Eva Kuchařová, tel.: 702 153 251, email: nabor@laznejachymov.cz

POŽADUJEME:
-vzdělání VOŠ, ÚSO zakončené maturitní zkouškou
-nutná pokročilá znalost NJ a RJ
-znalost AJ výhodou
-praxe na pozici recepční vítána
-uživatelská znalost PC, znalost rezervačních hotelových programů výhodou
-profesionální přístup orientovaný na zákazníka, korektní, vstřícné a profesionální chování
-iniciativní a rozhodné jednání, samostatnost a flexibilita
-předpoklady pro týmovou spolupráci, aktivní přístup k práci
-zdravotní způsobilost
-morální a občanská bezúhonnost.

NABÍZÍME:
-finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
-samostatnou a zodpovědnou pracovní pozici
-zázemí a stabilitu silné společnosti s renomé ve svém oboru
-přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
-možnost profesního a osobního růstu, aktivní podpora dalšího vzdělávání
-zaměstnanecké výhody a benefity - dodatková dovolená, možnost výhodné výměnné rekreace v dalších českých lázních, možnost plavání v bazénu Aquacentrum Agricola za zvýhodněné ceny, zaměstnanecké stravování
-pracovní doba 07:00 - 19:00 a 09:00 - 21:00 hodin, krátký/dlouhý týden

DATUM NÁSTUPU: dle dohody
V případě zájmu zašlete svůj profesní životopis na adresu personálního oddělení nebo na email: nabor@laznejachymov.cz, případně kontaktujte Evu Kuchařovou, personalistku na tel. č.: 702 153 251.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Léčebné lázně Jáchymov a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uschování v personál

Požadavky
Němčina Aktivní, Ruština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Recepční - Aquacentrum Agricola

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Karlovarský kraj
Obor: Administrativa a organizace, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Léčebné lázně Jáchymov a. s.
Ulice: T. G. Masaryka 415
Město: Jáchymov
PSČ: 362 51

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Kuchařová
E-mail: Eva Kuchařová
Telefon: +420 702 153 251

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Léčebné lázně Jáchymov a. s.