Konstruktér do oddělení urychlovačů Ústavu jaderné fyziky AV ČR, v.v.i.

  • Husinec

Pracovní místo ( Konstruktér do oddělení urychlovačů Ústavu jaderné fyziky AV ČR, v.v.i. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
vš vzdělání strojního směru
znalost práce v programech AutoCAD Mechanical nebo Creo Parametric
spolehlivost, pečlivost
ochota učit se novým věcem
znalost AJ

Náplň práce:
konstrukční návrhy složitějších funkčních celků a návrhy zařízení do radiačního prostředí
tvorba návrhů včetně dokumentace
návrhy chlazení terčových systémů
spolupráce při výrobě s dílnou

Nabízíme:
velmi zajímavou a různorodou práci
možnost odborného růstu (absolvování odborných kurzů a školení)
platové zařazení dle tabulek AV ČR (dosažené vzdělání, praxe)
10 dní dovolené navíc
36-ti hodinový pracovní týden
Volné místo konstruktér do oddělení urychlovačů ústavu jaderné fyziky av čr, v.v.i. pro lokalitu Husinec.