Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Autoklempíř

Pracovní místo ( Autoklempíř ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
• Náplň práce: oprava karosérií osobních a užitkových vozů, odstrojování, nastrojování vozů, opravy po nehodách ap.
• Požadujeme: vyučení v oboru, praxe na pozici min.1 rok, ŘP. Sk. B, svářečský průkaz, spolehlivost, samostatnost.
• Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr, nástup možný ihned, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

AUTOKLEMPÍŘI AUTOKLEMPÍŘI - Místo výkonu práce: Neumětely. Požadavky: ŘP sk. B. Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování. Kontakt: osobně (Autoservis- Neumětely 18), e-mailem, telefonicky (7:00-17:00 hod.). Volné místo autoklempíři pro lokalitu Neumětely.
Václav KAČÍREK Neumětely, Inzerováno před 2 dny

automechanici Pracoviště: Divišov po zkušební době možnost růstu mzdy, vyučen v oboru automechanik, autoklempíř, autoelektrikář, možno i bez praxe, spolehlivost, nabízíme prostředí moderního autoservisu, možnost růstu. Volné místo automechanici pro lokalitu ...
Zdeněk Hrubý Divišov, Inzerováno před 6 dny

Autoklempíř Požadujeme: SOU - vyučení v oboru, odbornou praxi (nutnost), znalost práce na PC, servisní praxi a skvělé technické znalosti, řidičský průkaz sk. B, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, loajalitu, časovou flexibilitu. Kontakt: osobně, tel. ...
Autostop, spol. s r. o. Rakovník, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit