Westody Office, s.r.o.

Autoklempíř

Odeslat

Pracovní náplň
• Náplň práce: oprava karosérií osobních a užitkových vozů, odstrojování, nastrojování vozů, opravy po nehodách ap.
• Požadujeme: vyučení v oboru, praxe na pozici min.1 rok, ŘP. Sk. B, svářečský průkaz, spolehlivost, samostatnost.
• Nabízíme: práci na hlavní pracovní poměr, nástup možný ihned, zázemí stabilní a úspěšné české společnosti.
Volné místo autoklempíř pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Autoklempíř

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Praha
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: Westody Office, s.r.o.
Ulice: Žirovnická 3133
Město: Praha
PSČ: 106 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Monika Špilková
E-mail: Monika Špilková
Telefon: +420 602 625 905

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Westody Office, s.r.o.