ŽPSV a.s.

Hlavní účetní - závod Litice nad Orlicí

Odeslat

Pracovní náplň
Popis pozice: samostatné zpracování účetní agendy závodu Litice vč.střediska realizace.

Počátek výše mzdy v době nástupu bude stanovena s ohledem na odbornost, zkušenost a účetní praxi.

Nabízíme práci v dlouholeté, stabilní a prosperující společnosti s nadnárodním vlastníkem, skupinou OHL ze Španělska.

Při dobré pracovní praxi může být pracovní poměr prodloužen v souladu se ZP na dobu neurčitou.

POŽADUJEME: praxi v účetnictví, bezúhonnost, spolehlivost,pečlivost,výpis z rejstříku trestů mladší 6 měsíců
a strukturovaný životopis.

V PŘÍPADĚ DOTAZU VOLEJTE !! 469 779 231 !
Volné místo hlavní účetní - závod litice nad orlicí pro lokalitu Záchlumí.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Hlavní účetní - závod Litice nad Orlicí

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Administrativa a organizace, Ekonomika a finance, Věda a výzkum, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: ŽPSV a.s.
Ulice: 60
Město: Záchlumí
PSČ: 561 86

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Martina Machová
E-mail: Martina Machová
Telefon: +420 469 779 231

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ŽPSV a.s.