Hlavní účetní - závod Litice nad Orlicí

Pracovní místo ( Hlavní účetní - závod Litice nad Orlicí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Popis pozice: samostatné zpracování účetní agendy závodu Litice vč.střediska realizace.

Počátek výše mzdy v době nástupu bude stanovena s ohledem na odbornost, zkušenost a účetní praxi.

Nabízíme práci v dlouholeté, stabilní a prosperující společnosti s nadnárodním vlastníkem, skupinou OHL ze ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Věda a výzkum
Audit, daně, účetnictví