Seřizovač a obsluha obráběcích CNC strojů (kromě dřevoobráběcích)

Pracovní místo ( Seřizovač a obsluha obráběcích CNC strojů (kromě dřevoobráběcích) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KONTAKT: předem telefonicky dohodnout schůzku
perspektiva dlouhodobého zaměstnání i kariérního růstu
Volné místo seřizovač a obsluha obráběcích cnc strojů (kromě dřevoobráběcích) pro lokalitu Bohumín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

SEŘIZOVAČ LISŮ v plastikářské výrobě -NÁSTUPNÍ BONUS 20.000 Kč KO: Fajkusová Iva, tel.: 731 821 139, e-mail: fajkusova@pfplasty.cz SŠ nebo SOU v technickém oboru, praxe v oboru vstřikování plastů vítána, práce v nepřetržitém provozu, manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost. Pracoviště Chuchelná, nástup ...
PF PLASTY CZ s.r.o. Chuchelná, Inzerováno před 3 dny

Směnový kontrolor kvality - lisovna plastů Pracoviště: Třebčín č.p. 222, Lutín. Náplň práce: - uvolňování výroby - rozhodnutí o kvalitě produkce na směně - přijímání opatření k nápravě ve spolupráci se seřizovačem - kontrola a uvolňování dílů ze skladu, které vstupují do výroby (zálisky) - ...
MB TOOL s.r.o. Lutín, Inzerováno před 4 dny

SEŘIZOVAČI C04 z:9/3/2018 a:15/1/2019 Práce na HPP, na dobu určitou. Pracovní náplní je obsluha poloautomatického lisu 200-400 t, 25-160 t. Nabízíme: - stravenky, týden dovolené navíc, měsíční mzdu dle předchozích zkušeností, uplatnění ve stabilní ...
LAKUM - AP, a.s. Frýdlant nad Ostravicí, Inzerováno před 4 dny