Seřizovač a obsluha obráběcích CNC strojů (kromě dřevoobráběcích)

Pracovní místo ( Seřizovač a obsluha obráběcích CNC strojů (kromě dřevoobráběcích) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
KONTAKT: předem telefonicky dohodnout schůzku
perspektiva dlouhodobého zaměstnání i kariérního růstu
Volné místo seřizovač a obsluha obráběcích cnc strojů (kromě dřevoobráběcích) pro lokalitu Bohumín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

OBSLUHA CNC - 2 SMĚNA ve ZLÍNĚ (160kč/hod) Máte rádi volné víkendy? Práci BEZ NOČNÍCH SMĚN? 13. plat? Nejnovější výrobní mašiny? PRÁCE V CENTRU ZLÍNA? Tak tady je pozice přímo pro Vás - OPERÁTOR nebo SEŘIZOVAČ CNC - jedná se o zakázkovou až prototypovou výrobu s minimální ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno dnes

OBSLUHA CNC- HULÍN - 2 SMĚNY, Máte rádi volné víkendy? Práci BEZ NOČNÍCH SMĚN? 13. plat? Máte rádi volné víkendy? Práci BEZ NOČNÍCH SMĚN? 13. plat? Nejnovější výrobní mašiny? PRÁCE V CENTRU ZLÍNA? Tak tady je pozice přímo pro Vás - OPERÁTOR nebo SEŘIZOVAČ CNC - ...

TISKAŘ|VÝKONNOSTNÍ PRÉMIE + PŘÍPLATKY ZA PŘESČAS|AŽ 45 000 KČ| Máte zkušenosti v oblasti tiskařství a chcete pracovat v perspektivní společnosti, která patří ke špičkám v oboru? Pokud ovládáte čtyř a více barevné stroje a nevadí Vám 12 hodinové pracovní směny, zahrneme Vás velmi zajímavou mzdou a s tím ...