VESSAN Reality s.r.o.

Projektový ředitel

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce : Praha 1 - Nové Město, Vodičkova 791/41
Způsob prvního kontaktu : e-mailem - ucetni1@vessan.cz
Upřesňující informace : inženýrské plánování projektů, investiční plánování, jednání se zahraničními investory a dodavateli služeb. Příprava podrobných odhadů množství a nákladů na materiály a práci nezbytných podle zadaných parametrů.
Praxe - 10 let.
Jazyky : ruština, ukrajinština, angličtina, čeština.
Volné místo projektový ředitel pro lokalitu Praha.

Požadavky
Angličtina Aktivní, Ruština Aktivní, Ukrajinština Aktivní, Čeština Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Projektový ředitel

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Praha
Obor: Strojírenství
Pozici nabízí: VESSAN Reality s.r.o.
Ulice: Vodičkova 791
Město: Praha
PSČ: 110 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marcela Fryčová
E-mail: Marcela Fryčová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: VESSAN Reality s.r.o.