Elektrikáři strojního zařízení

Pracovní místo ( Elektrikáři strojního zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme odbornou praxi minimálně 2 roky, platná zkouška podle § 14 vyhl.č.50/1978 Sb.,řidičský průkaz skupiny B,
KONTAKT: životopis zasílat na e-mail
Volné místo elektrikáři strojního zařízení pro lokalitu Český Těšín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

Elektrikář, elektromontér z:6.3.2018. A:20.7.2018. Kontakt: Josef Dubec, tel: 603 783 210 7-15 hod. Volné místo elektrikář, elektromontér pro lokalitu Fulnek.
ELEKTRO ZEMAN s.r.o. Fulnek, Inzerováno včera

Elektrikář Mzdové rozpětí se může lišit v závislosti na schopnostech uchazeče. Požadujeme zkoušku z vyhlášky 50 (pokud ji máte propadlou, pomůžeme s obnovením) Volné místo elektrikář pro lokalitu Sosnová.
SaM silnice a mosty a.s. Sosnová, Inzerováno včera

ELEKTRIKÁŘ A11 z:5/6/2018 a:19/7/2018 Požadujeme: - vyhl. 50/78 Sb., min. § 5 (i propadlé oprávnění), znalost UTP kabeláží, EZS, kamerových systémů, optiky (výhodou), vhodné i pro absolventy elektro oborů, ŘP sk. B, samostatnost, spolehlivost. Nabízíme: ...
MCnet, s.r.o. Frýdek-Místek, Inzerováno před 2 dny