Elektrikáři strojního zařízení

Pracovní místo ( Elektrikáři strojního zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme odbornou praxi minimálně 2 roky, platná zkouška podle § 14 vyhl.č.50/1978 Sb.,řidičský průkaz skupiny B,
KONTAKT: životopis zasílat na e-mail
Volné místo elektrikáři strojního zařízení pro lokalitu Český Těšín.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

Elektrikáři - montéři energetických zařízení z: 5.1.2017 a: 25.10.2017 Požadavky: vyhlášky č.50/78 Sb.,§5, NÁSTUP MOŽNÝ IHNED Kontakt: telefonicky na tel.: 604 858 082, e-mail: marian.kachel@arpex.cz Volné místo elektrikáři - montéři energetických zařízení pro lokalitu Šenov u Nového Jičína.
ARPEX MORAVA s.r.o. Šenov u Nového Jičína, Inzerováno včera

Provozní elektrikáři PROVOZNÍ ELEKTROMECHANICI Zaměstnavatel požaduje zkoušku z vyhl.č.50/1978 Sb. § 7,8. Praxe s opravami strojů výhodou. PRVNÍ KONTAKT: na výše uvedený telefon nebo e-mail ov. 14.12.2017 Volné místo provozní elektrikáři pro lokalitu Hošťálková.
INPO, spol. s r.o. Hošťálková, Inzerováno včera

Elektrikáři z: 29.11.2016 a: 1.11.2017 Požadavky: min. vyučení nebo maturita obor elektro, znalost čtení výkresové dokumentace, vyhláška 50, řidičský průkaz skupiny B, praxe v zemědělství Pracovní náplň: montáž zařízení a technologií dle výkresové dokumentace, ...
ALFA AGRITECHNIK CZ s.r.o. Sedlnice, Inzerováno včera