VACHMAL spol. s r.o.

*Lektor/ka jihoamerických tanců, tanečník/ce

Odeslat

Pracovní náplň
Emailem zašlete krátké video s ukázkou tance. V odůvodněných případech je možné domluvit živou ukázku tance přímo u zaměstnavatele. Další informace p. Londovský tel.: 608 724 241, email: casadelahabana@gmail.com. Podmínkou: znalost jihoamerických tanců (salsa, merenque, bachata, cha-cha atd.), znalost španělského jazyka na komunikativní úrovni. Náplň práce: vedení tanečních lekcí jihoamerických tanců. Příprava a realizace ukázky tanečních stylů, organizace tanečních show v rámci programu provozu kubánského baru, pomocné práce při roznášení nápojů. Vedení konverzace ve španělském jazyce - znalost španělštiny. PD: 15 hod./týdně v rozmezí Po-Čt 15-18 hod., Pá-So 20-02 hod. Zajištěno ubytování. Místo výkonu práce: Újezd č.p. 1652/4a, Prostějov. Zahájení ostrého provozu baru od 1.2.2018.
Volné místo *lektor/ka jihoamerických tanců, tanečník/ce pro lokalitu Prostějov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: *Lektor/ka jihoamerických tanců, tanečník/ce

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Pozici nabízí: VACHMAL spol. s r.o.
Ulice: Újezd 1652
Město: Prostějov
PSČ: 796 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Marcel Londovský
E-mail: Marcel Londovský
Telefon: +420 608 724 241

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: VACHMAL spol. s r.o.