opravář zemědělských strojů - traktorista

Pracovní místo ( opravář zemědělských strojů - traktorista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Kontakt telefonicky nebo zasláním životopisu na e-mail zdobnice.asattiscali.cz.
- SOU v oboru opravář zemědělských strojů nebo obdobném oboru
- řidičský průkaz sk. T
- fyzická zdatnost - fyzicky náročnější manuální práce
- praxe v oboru výhodou
- možnost služebního bytu.
Volné místo opravář ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

PRACOVNÍK/-CE V OVOCNÁŘSTVÍ - TRAKTORISTA/-TKA, PRŮKLEST STROMŮ PRACOVNÍK/-CE V OVOCNÁŘSTVÍ - TRAKTORISTA/-TKA, PRŮKLEST STROMŮ - pracoviště Žlunice. V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: agro.zlunice@jcvc.cz nebo pokorna@jcvc.cz. Bližší informace PO-PÁ od 7.00-15.00 hod pí Vojtěchová R. nebo pí ...
A G R O ŽLUNICE, a.s. Žlunice, Inzerováno včera

Traktorista - Krmivář POŽADAVKY: ŘP skupiny T podmínkou NABÍZÍME: pracovní doba: 1. den 4,00 - 11,00/14,00 - 16,00, 2. den 4,00 - 11,00, 3. den volno, 24 dní dovolené KONTAKT: telefonicky, e-mailem Volné místo traktorista - krmivář pro lokalitu Jedlová.
ZOS Jedlová, spol. s r.o. Jedlová, Inzerováno včera

TRAKTORISTA/-KA Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky. Požadavky: řidičský průkaz sk. T, pečlivost, samostatnost. Zaměstnanecké výhody: naturálie, dovolá navíc, podnikové stravování, zvláštní prémie. Kontakt - p. Závojko Ivan, ...
Zemědělské družstvo Žernov Žernov, Inzerováno včera