ZDOBNICE a.s.

opravář zemědělských strojů - traktorista

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt telefonicky nebo zasláním životopisu na e-mail zdobnice.as@tiscali.cz.
- SOU v oboru opravář zemědělských strojů nebo obdobném oboru
- řidičský průkaz sk. T
- fyzická zdatnost - fyzicky náročnější manuální práce
- praxe v oboru výhodou
- možnost služebního bytu.
Volné místo opravář zemědělských strojů - traktorista pro lokalitu Pěčín.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: opravář zemědělských strojů - traktorista

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ZDOBNICE a.s.
Město: Pěčín

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Josef Dušek
E-mail: Ing. Josef Dušek
Telefon: +420 731 443 530(539)

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ZDOBNICE a.s.