ÚČETNÍ - SPRÁVCE/KYNĚ ROZPOČTU A FINANCOVÁNÍ

  • Krásná

Pracovní místo ( ÚČETNÍ - SPRÁVCE/KYNĚ ROZPOČTU A FINANCOVÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

C04 a:21/11/2017
Obec Krásná vyhlašuje veřejnou výzvu na obsazení pracovního místa ÚČETNÍ - SPRÁVCE (SPRÁVKYNĚ) ROZPOČTU A FINANCOVÁNÍ.
Místo výkonu: Obecní úřad Krásná, Krásná 287, 739 04 Pražmo
Pracovní poměr na dobu neurčitou, zkušební doba 3 měsice, záuční doba 3 měsíce. Dle domluvy nástup možný ihned.
Platová třída: 9.
Pracovní náplň (rámcová charakteristika):
- komplexní vedení účetnictví účetní jednotky, koordinace účtování o stavu, pohybu a rozdílu majetku a závazků, o nákladech a výnosech, o výdajích a příjmech, o výsledku hospodaření včetně sestavování účetní uzávěrky a vedení účetních knih, jejich otevírání a uzavírání, sestavování účtového rozvrhu
Požadujeme:
- vyšší odborné, středoškolské vzdělání ekonomického směru s maturitní zkouškou, nebo vysokoškolské vzdělání ekonomického směru
- znalost podvojného účetnictví
- znalost práce na PC
- flexibilita,komunikativnost, organizační schopnosti, samostatnost
Zaměstnanecké benefity: 1/4 letní odměny, stravenky.
Lhůta a místo podání přihlášky:
- přihlášku s přílohami doručte nejpozději do 20.12.2017 do 16:00 hod osobně na podatelnu Obecního úřadu v Krásné, Krásná 287, 739 04 Pražmo. Poštou - rozhoduje podací razítko pošty nebo podatelny úřadu na tutéž adresu.
- UZAVŘENOU OBÁLKU OZNAČTE HESLEM VEŘEJNÁ VÝZVA - OBSAZENÍ PRACOVNÍHO MÍSTA.
Volné místo účetní - správce/kyně rozpočtu a financování pro lokalitu Krásná.