Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.

Lékař/ka na oddělení urologie

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme vysokoškolské vzdělání dle zákona č. 95/2004 Sb., specializovaná způsobilost, morální a občasnskou bezúhonnost, příjemné vystupování a zájem o obor.
Mzdové podmínky budou dohodnuty při osobním setkání.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
Nabízíme:
- náborový příspěvek ve výši 100.000 Kč
- zázemí stabilní společnosti
- zajímavou práci v moderním pracovním prostředí s možností seberealizace
- možnost profesního růstu
- významná podpora vzdělávání
- závodní stravování
- zaměstnanecké akce
- sodexo poukázky
- výhodný zaměstnanecký tarif od O2
- 5 týdnů dovolené
- slevová karta do lékárny a Centra zdraví
- odměny při pracovním výročí
Vhodné i pro OZP a cizince!
První kontakt emailem!
Volné místo lékař/ka na oddělení urologie pro lokalitu Česká Lípa.

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař/ka na oddělení urologie

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.
Ulice: Purkyňova 1849
Město: Česká Lípa
PSČ: 470 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Pavlína Simmerová
E-mail: Mgr. Pavlína Simmerová
Telefon: +420 487 954 035

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s.