REFERENT/-KA ENERGETICKÉ ÚSPORY

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( REFERENT/-KA ENERGETICKÉ ÚSPORY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástupmožný ihned, místo výkonu práce Hradec Králové (do nově vznikající pobočky)
- Náplň práce: telefonický i osobní kontakt s klienty; vedení obchodních jednání; nejedná se o podomní prodej
- Požadujeme: obchodní talent; zodpovědnost a samostatnost; časovou flexibilitu; komunikativní a organizační schopnosti; vytrvalost, pečlivost, pracovitost; zkušenosti s prodejem (není podmínkou, ale výhodou)
- Nabízíme: dlouhodobá spolupráce; nadstandardní finanční ohodnocení a bohatý motivační program; podpora předem sjednaných schůzek (8 - 10/den); služební vůz s CCS kartou, vstupní benefity, karierní růst (= manažer pobočky), kvalitní zaškolení
- V případě zájmu kontaktujte: Habětínková Andrea, tel.: 734 204 014 (volat v pracovní od 9:00 do 15:00 hod.), e-mail: hradeckralove@auctio-energia.cz
Volné místo referent/-ka energetické úspory pro lokalitu Hradec Králové.