Účetní

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Předlická 460/22, Předlice, Ústí nad Labem.
Pracovní náplň Účetní junior bude zahrnovat: zpracování, evidence a kontrolu účetních dokladů, účtování majetku (dlouhodobého, krátkodobého), kontrola správnosti faktur, účtování do hlavní knihy, účtování skladových zásob, OOPP, stravenek, měsíční účetní závěrky, párování bankovních výpisů, vedení pokladny, komunikace se zákazníky ohledně nezaplacených faktur, podpora finanční manažerky na roční účetní závěrce, auditu.
Požadujeme: vzdělání - minimálně SŠ ekonomického směru,znalosti české účetní legislativy, znalost účetního systému Navision výhodou, samostatnost, přesnost, spolehlivost a zodpovědnost, dobré komunikační schopnosti - týmová spolupráce, pasivní znalost anglického jazyka.
Nabízíme: platové podmínky 23 000,- Kč., bonusový systém odměňování, firemní vzdělávací kurzy, pracovní smlouva na dobu neurčitou, práce v malém kolektivu, flexibilní pracovní doba, stravenky, zázemí stabilní společnosti.
Hlásit se osobně na uvedené adrese.
Volné místo účetní pro lokalitu Ústí nad Labem.