Automechanik, pracovník auto-pneu servisu

  • Brno

Pracovní místo ( Automechanik, pracovník auto-pneu servisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem, telefonicky nebo osobně po telefonické domluvě na adrese Brno, Vídeňská 91.
Úkolem bude samostatně provádět základní servisní opravy osobních vozidel - od běžných oprav spojených s údržbou osobních vozidel až po náročnější servisní úkony, pracovní náplní bude:
Stanovování diagnózy poruch analýzou závad
Opravy mechanických a elektrických skupin a podskupin osobních automobilů
Výměny provozních kapalin,. Pneuservis kompletní práce v pneuservisu osobních vozidel.
Objednávka náhradních dílů
Požadujeme
Výuční list výhodou (ne podmínkou)
Praxi v oboru alespoň 1 rok není podmínkou
Vysoké pracovní nasazení
Řidičský průkaz sk. B
Zkušenosti s většinou typů automobilů osobních a dodávkových
Zkušenosti se Škoda / VW group výhodou - není podmínkou
Nabízíme:
Dobré platové podmínky s možností růstu,práce v dobrém malém kolektivu.
Možnost profesního růstu
Firemní benefity
Školení a rozvoj v manipulaci s nejmodernějším zařízením a v metodách oprav
Příjemné, moderní pracovní prostředí
Užívání nejmodernějšího vybavení a nářadí
Volné místo automechanik, pracovník auto-pneu servisu pro lokalitu Brno.