Dráčik - DUVI CZ s.r.o.

VEDOUCÍ PRODEJNY

Odeslat

Pracovní náplň
Přijmeme vedoucí do prodejny hraček v Liberci.
Požadujeme:
- praxi ve vedení lidí
- flexibilitu
- spolehlivost, zodpovědnost
- slušné a příjemné vystupování
- dobré komunikační dovednosti
- orientaci na zákazníka
- zodpovědný přístup k práci
Své životopisy zasílejte na e-mail:kariera@dracik.cz, do předmětu uveďte Liberec/vedoucí.
Volné místo vedoucí prodejny pro lokalitu Liberec.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: VEDOUCÍ PRODEJNY

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Management, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Dráčik - DUVI CZ s.r.o.
Ulice: nám. Soukenné 669
Město: Liberec
PSČ: 460 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eliška Lašová
E-mail: Eliška Lašová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Dráčik - DUVI CZ s.r.o.