VATRALA s.r.o.

Pomocní pracovníci v lese

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce pila Nový Mlýn,348 02 Bor u Tachova
kontakt po tel .nebo osobně
osobní kontakt na adrese : Prostiboř č.p. 13
349 01 Stříbro od 8.00-15.00 hod.,
Volné místo pomocní pracovníci v lese pro lokalitu Prostiboř.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 09. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocní pracovníci v lese

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Zemědělství a lesnictví
Pozici nabízí: VATRALA s.r.o.
Ulice: 13
Město: Prostiboř
PSČ: 349 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Yuriy Vatrala
Telefon: +420 777 908 775

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vatrala s.r.o.