ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.

lékárník asistent/ka-farmaceut

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce Zámecká č.p. 2111
347 01 Tachov 1
První kontakt e mailem nebo telefonicky.
Volné místo lékárník asistent/ka-farmaceut pro lokalitu Tachov.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 12. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: lékárník asistent/ka-farmaceut

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.
Ulice: Zámecká 2111
Město: Tachov
PSČ: 347 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiří Jonáš
E-mail: Jiří Jonáš
Telefon: +420 739 329 179

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.