Kosmetik/čka

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Kosmetik/čka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
• Kosmetické ošetření, pedikúra, manikúra
• Dodržování dezinfekčního řádu
• Dodržování standardů
• Výkon procedur v hotelovém balneo provozu

Pracovní doba: (8,00 – 16,30 hod) , služba každý druhý víkend

Požadujeme:
• Osvědčení - kosmetika, manikúra, pedikúra
• základní znalost NJ,(RJ, AJ výhodou)
• milé, klidné a korektní vystupování a kultivovaný projev
• komunikativnost
• ochota učit se novým věcem

Nabízíme:
• Dobré mzdové ohodnocení
• Strava zdarma, sportovní vyžití, příspěvek na dopravu nebo dotované ubytování
• Zázemí moderního a dobře fungujícího čtyřhvězdičkového hotelu

Více informací na tel.: 354 931 843- paní Kubanová od 8,00 do 15,00 hodin., a.kubanova@olympiahotel.eu, nebo osobně na hotelu Olympia, Ruská 88/8, Mariánské Lázně- A. Kubanová
Volné místo kosmetik/čka pro lokalitu Mariánské Lázně.