seřizovač

  • Bohumín

Pracovní místo ( seřizovač ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o samostatnou a zodpovědnou práci, kde je kladen důraz na přesnost a preciznost.

Nabízíme:
-práci na HPP ve stabilní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, perspektiva dlouhodobé spolupráce, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, zázemí tradiční společnosti v oboru.

Požadujeme:
-min. vyučen, ideálně ve strojírenském oboru
-praxe na CNC automatech/programovatelných robotech min. 1 rok
-Schopnost seřídit stroj, naprogramovat a provádět korekce programů
-orientace ve výkresové dokumentaci
-znalost způsobů měření
-dobrá práce s PC
-spolehlivost
-samostatnost
-ochota učit se novým věcem
-povědomí o normách systému managementu kvality ISO 9001:2008, popř. ISOTS 16949
-Výhodou, ale ne podmínkou je znalost cizího jazyka, jeřábnický a vazačský průkaz, řízení VZV

Náplň práce:
-obsluha CNC strojů, kontrola vyrobených kusů, zodpovědnost za kvalitu vyrobených kusů, komunikace s mistrem, plnění a dodržování norem a provozních instrukcí.

KONTAKT předem telefonicky dohodnout schůzku
Volné místo seřizovač pro lokalitu Bohumín.