Dělník, závozník

Pracovní místo ( Dělník, závozník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
DĚLNÍK, ZÁVOZNÍK - třídění, úprava, příjem odpadů. Nástup dle dohody. Pozice je též vhodná pro absolventy a důchodce.
Volné místo dělník, závozník pro lokalitu Vrchlabí.

Další volná místa

Závozníci Místo výkonu práce: U Cukrovaru č.p. 34/4 Benátky nad Jizerou II 294 71 Benátky nad Jizerou 1 Prvotní kontakt: tel.: 724 346 087 (po-pá 9-15 hod.), e-mail: kopalova@pradelnabenatky.cz Vhodné i pro osoby zdravotně znevýhodněné. Na rozvoz a svoz ...
LMJKO s.r.o. Benátky nad Jizerou, Inzerováno před 4 dny

ŘIDIČ/-KA, ZÁVOZNÍK/-ICE ŘIDIČ/-KA, ZÁVOZNÍK/-ICE - PP na dobu určitou, nástup od 1.1.2018 - Požadujeme: řidičský průkaz sk. C, E, profesní průkaz - Nabízíme: příspěvek na stravování - V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem: reditel@mlynyvozenilek.cz (Ing. ...
Mlýny J. Voženílek, spol. s r.o. Předměřice nad Labem, Inzerováno před 4 dny

ZÁVOZNÍK-SKLADNÍK Požadavky: ŘP sk B, odolnost vůči stresu, fyzická zdatnost Nabízené výhody: - čtvrtletní odměny - trvalý pracovní poměr u rozvíjející se firmy - příspěvek na stravování - volné víkendy - možnost příspěvku na získání profesního průkazu a ŘP sk. C od ...
CBA NUGET s.r.o. Bílý Kostel nad Nisou, Inzerováno déle jak týden