Mzdová účetní

  • Trutnov

Pracovní místo ( Mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MZDOVÁ ÚČETNÍ
Stručný popis pracovní pozice:
•vedení mzdové agendy
•zpracování a výpočet mezd dle mzdového systému společnosti
•zajišťování agendy daně z příjmu, pojistného na sociální a zdravotní pojištění
•zpracování podkladů pro zúčtování a platby mezd a odvodů
•pomoc při přípravě firemních mzdových předpisů
•zpracování statistických mzdových výkazů, mzdových rozborů a přehledů
Nabízíme:
•dlouhodobou perspektivu uplatnění
•odborný růst
•příjemné pracovní prostředí
•motivující ohodnocení
•zaměstnanecké benefity
•nástup možný ihned
Požadujeme:
•SŠ vzdělání ekonomického směru
•znalost mzdové problematiky ve výrobní firmě
•znalost mzdových standardů a zákonů
•znalost práce na PC – Internet, e-mail, pokročilá znalost MS Office (znalost mzdového systému PERMIS a docházkového systému Power Key výhodou)
•dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, přesnost, flexibilita, aktivní a zodpovědný přístup k práci, ochota se nadále vzdělávat
Benefity
•Příspěvek na stravování zaměstnanců – vlastní jídelna
•Příspěvek na penzijní připojištění
•Příspěvek na letní dětské tábory
•Stravenky a cestovné na mimořádné směny
•Měsíčně – stabilizační příspěvky, odměny za kvalifikace a aktivně používaný cizí jazyk
•Flexipasy na kulturu a volný čas
•Dotované občerstvení z výdejních automatů
•Dovolená nad rámec základní výměry 2 nebo 5 dní
•Pracovní volno 1 – 2 dny s náhradou mzdy navíc při
mimořádných životních událostech
•Další benefity dle aktuální nabídky
- Nástupní mzda: 20000 - 23000,-Kč po dobu zapracování, po zapracování 28000 - 30000,-Kč
V případě zájmu zasílejte struk