SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - KRIZOVÝ INTERVENT

  • Most

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - KRIZOVÝ INTERVENT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky: věk nad 21 let, VŠ výhodou, komunikační dovednosti, umění jednat v krizových situacích, rozhodnost, schopnost týmové práce, empatie, spolehlivost, zodpovědnost…
Výhodou je praxe v oboru sociální práce, sebezkušenostní výcvik, výcvik v krizové intervenci včetně telefonické krizové intervence, zkušenosti s projektovou činností, znalost sociální sítě...
Náplň práce: poskytování telefonické krizové intervence, či jiné vhodné sociální podpory klientům, spolupráce s návaznými službami, poskytování základního sociálního poradenství, administrativní úkony, spojné s poskytováním služb, spolupráce na rozvoji služby (podílení se na tvorbě metodik, projektové činnosti, apod.).
Zaměstnanecké výhody: práce ve stabilní neziskové organizaci, práce v příjemném pracovním kolektivu, v příjemném pracovním prostředí, bezplatná účast na supervizích a pořádaných vzdělávacích kurzech, 5 týdnů dovolené
HLÁSIT SE: Venclíčková Jiřina, tel.: 728697202, e-mail: ldt.most@seznam.cz
Zájemci zašlou životopis a motivační dopis v max. délce 1 normostrany. Volat Po - Pá 10:00 - 18:00hod.
Vybraní uchazeči budou pozváni na osobní pohovor.
Volné místo sociální pracovník - krizový intervent pro lokalitu Most.