Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Prodavač/ka do cukrárny

Pracovní místo ( Prodavač/ka do cukrárny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Husova 904, Nový Bor
Přijmeme prodavače/prodavačku do cukrárny na plný či zkrácený úvazek.
Nabízíme: mzdu 85,-Kč/hod. + odměny.
Požadujeme: zodpovědnost, min. stupeň vzdělání vyučení. Vhodné i pro absolventy.
Pracovní doba bude po domluvě.
Kotnakt je možný na uvedeném tel. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavač obuvi Prodej obuvi a kožené galanterie-asistence a poradenství.Provozní doba mimo nedělí, krátká směna každou druhou sobotu. Mladý a přátelský kolektiv. Požadujeme upravený vzhled, příjemné a kultivované vystupování a orientaci na zákaznický servis. ...
jadi.cz s.r.o. Liberec, Inzerováno včera

Prodavač/ka - spolehlivost, dobrá komunikace. flexibilita, příjemné vystupování, pracovní doba 8:00 -20:00 krátký dlouhý týden Kontakt: e-mailem nebo telefonicky 9:00-16:00 Volné místo prodavač/ka pro lokalitu Kralupy nad Vltavou.
Štěpán Kučinka Kralupy nad Vltavou, Inzerováno včera

Pomocný prodavač DNE 31.1.2018 SE USKUTEČNÍ VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ OD 13:30 HOD V ZASEDACÍ MÍSTNOSTI A , BUDOVA ÚŘADU PRÁCE - U PLOVÁRNY 1190/14, DĚČÍN. PŘINÉST S SEBOU ŽIVOTOPIS. Místo výkonu práce: Hřensko č.p. 19, 407 17 Hřensko Nástup možný ihned! Popis: směna může ...
Phuong Nguyen Cong Hřensko, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit