Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Prodavač/ka do cukrárny

Pracovní místo ( Prodavač/ka do cukrárny ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Husova 904, Nový Bor
Přijmeme prodavače/prodavačku do cukrárny na plný či zkrácený úvazek.
Nabízíme: mzdu 85,-Kč/hod. + odměny.
Požadujeme: zodpovědnost, min. stupeň vzdělání vyučení. Vhodné i pro absolventy.
Pracovní doba bude po domluvě.
Kotnakt je možný na uvedeném tel. ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Prodavač(-ka) klenotů Místo výkonu práce: OD Labe, Revoluční 2732/9, Ústí nad Labem. Požadujeme: vyučení, znalost práce na PC, komunikativnost, pracovitost, zvládat stresové situace. Výhodou: znalost NJ. Kontakt: zájemci se mohou hlásit na uvedený e-mail. Volné místo ...
Elektromotory - převodovky s.r.o. Ústí nad Labem, Inzerováno před 2 dny

Prodavač/ka Popis práce: prodej pekařských a cukrářských výrobků. Požadavek:praxe v prodejně nebo potravinářství výhodou. Pracovní doba: ranní 5:30-13:30h., odpolední 13:30-21:00 h.; v sobotu a v neděli dle rozpisu směn. Zaměstnanecké výhody: stravenky. První ...
JIZERSKÉ PEKÁRNY, spol. s r.o. Nový Bor, Inzerováno před 2 dny

PRODAVAČ/KA potravinářského zboží Obsluha a prodej potravin v kantýně v Hrádku nad Nisou, okr. Liberec. Volné místo prodavač/ka potravinářského zboží pro lokalitu Liberec.
SPELDE s.r.o. Liberec, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit