United-C s.r.o.

Autoklempíř

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce: Podbabská č.p. 81/17, 160 00 Praha 6
kontakt: Juškovská Julie, tel.: 775 155 557, e-mail: united-c@seznam.cz
praxe 3 roky, znalost RJ, řidičský průkaz
Volné místo autoklempíř pro lokalitu Praha.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Autoklempíř

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Praha
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: United-C s.r.o.
Ulice: Podbabská 81
Město: Praha
PSČ: 160 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Julie Juškovská
E-mail: Julie Juškovská
Telefon: +420 775 155 557

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: United-C s.r.o.