Stavební dělníci

Pracovní místo ( Stavební dělníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pozice: stavební dělníci
Nástup: od 1.10.2017 Mzda: od 12 600,- Kč
Kontakt: Meshko Serhiy, tel.: 773 171 222
Místo výkonu práce: MSMStav s.r.o., náměstí 17. listopadu č.p. 68, Příbram VII
Volné místo stavební dělníci pro lokalitu Příbram.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality

Další volná místa

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel Místo pracoviště: Pražská 282, Nehvizdy Způsob prvního kontaktu zájemce se zaměstnavatelem: telefonicky (9,00 - 18,00) na tel. 778 089 025, e-mailem tirtransport@gmail.com, osobně na adrese Pražská 282, 250 81 Nehvizdy ( 9,00 - 18,00) Jazyková ...
TIR transport s.r.o. Nehvizdy, Inzerováno včera

KUCHAŘ/KA Místo výkonu práce: Nová 1992/28, České Budějovice Znalost indické kuchyně a práce s kotlem Tandoor. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu České Budějovice.
PRADDIS spol. s r.o. České Budějovice, Inzerováno včera

SOUSTRUŽNÍK Požadujeme: vyučení není podmínkou, důležitá je manuální zručnost a znalost konvenčních soustruhů, praxe nejméně 2 roky, delší praxe vítána Nabízíme: možnost profesního růstu, práce s moderní technolotgií, sociální jistoty; dotované stravování v ...
RICHMONT - CZ a.s. Týn nad Vltavou, Inzerováno včera