OMCHAN s.r.o.

KUCHAŘ/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
Místo Výkonu práce: Špitálská č.p. 183/2, 500 03 Hradec Králové 3

KUCHAŘ/-KA
- PP na dobu neurčitou, dvousměnný provoz, nástup od 2. 1. 2018
- Požadujeme: základní vzdělání, 2 roky praxe v indické kuchyni
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: infoindicka@seznam.cz
Volné místo kuchař/-ka pro lokalitu Hradec Králové.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 01. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ/-KA

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: OMCHAN s.r.o.
Ulice: Špitálská 183
Město: Hradec Králové
PSČ: 500 03

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Adhikari Sanjay
E-mail: infoindicka@seznam.cz
Telefon: +420 608 456 000

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: OMCHAN s.r.o.