Pracovník/ice v sociálních službách

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Pracovník/ice v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Na Sklípku č.p. 373/37, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Jedná se o pozici pracovníka v sociálních službách pro chráněné bydlení.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, praxe je vítána, není však podmínkou, komunikativní samostatnou osobnost, schopnou samostatného rozhodování, spolehlivost, znalost práce na PC, výhodou je manuální zručnost (spolupráce v rámci začlenění-terapie).
Nabízíme: platové podmínky 16 470,- Kč., dovolenou 25 dní, příspěvek na důchodové spoření, možnost seberealizace, pracovní dobu je možné dojednat i na zkrácený úvazek.
Hlásit se na uvedený e-mail.
Volné místo pracovník/ice v sociálních službách pro lokalitu Ústí nad Labem.