ERGOZET s.r.o.

Operátor CNC - frézař

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem
Požadavky:
-praxe na CNC frézovacím centru min. 2 roky
- orientace v Heidenhain iTNC 530
- schopnost vytvoření a úpravy programu
-znalost a orientace v technické dokumentaci
-zodpovědnost, zručnost, preciznost a samostatnost je samozřejmostí
-min. vyučen v oboru
-zkušenost s kusovou výrobou např. v nástrojárně výhodou
Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo operátor cnc - frézař pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Operátor CNC - frézař

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: ERGOZET s.r.o.
Ulice: Těžební 1256
Město: Brno
PSČ: 627 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Zdeněk Keller
E-mail: keller@ergozet.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ERGOZET s.r.o.