Truhlářství Urban, s.r.o.

TRUHLÁŘ/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup možný ihned.
Kontakt telefonicky - p. Urban; tel.: 723 872 673.
Volné místo truhlář/-ka pro lokalitu Česká Skalice.

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 11. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: TRUHLÁŘ/-KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Truhlářství Urban, s.r.o.
Ulice: Lidická 502
Město: Česká Skalice
PSČ: 552 03

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pavel Urban
Telefon: +420 723 872 673

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Truhlářství Urban, s.r.o.