Lear Corporation Hranice Czech Republic s.r.o.

Operátor/ka výroby

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
Obsluha svařovacích robotů/laserů; Kontrola svárů; Kompletace dílů, dokončovací práce; Spolupráce na plnění výrobního plánu; Zaznamenávání výroby; Komunikace s mistry.

Požadujeme:
Spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a chuť se vzdělávat; manuální zručnost, aktivní přístup k práci, týmovost; Praxe ve výrobním závodě výhodou, není podmínkou; Praxe na VZV výhodou, není podmínkou.

Nabízíme:
Možnost výkonu i v nepřetržitém provozu.
Motivující mzdové ohodnocení s pohyblivou složkou mzdy: Fixní mzda + bonus (4.000 při nástupu - 6.000 Kč po odpracování 1 roku), bonus vyplácený již ve zkušební době; Příspěvek na dopravu - 2kč/km, jedna cesta do práce - i pro bydliště v Hranicích; Balíček firemních benefitů (týden dovolené navíc, stravenky a další); Možnost kariérního růstu (pozice Teamleader); Možnost dalšího vzdělávání, případně účasti na zajímavých projektech.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: aweissova@lear.com nebo bmatuskova@lear.com;
- osobně: kdykoli je možné vyplnit si Náborový dotazník na recepci závodu (pohovor však po předchozí domluvě).
Volné místo operátor/ka výroby pro lokalitu Hranice.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 10. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Operátor/ka výroby

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Lear Corporation Hranice Czech Republic s.r.o.
Ulice: Olomoucká 306
Město: Hranice
PSČ: 753 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Adéla Weissová
E-mail: Mgr. Adéla Weissová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Lear Corporation Hranice Czech Republic s.r.o.