ROSA market s.r.o.

Prodavač/ka - pokladní

Odeslat

Pracovní náplň
Očekáváme samostatnost, spolehlivost, příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem.
Volné místo prodavač/ka - pokladní pro lokalitu Zlín.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Prodavač/ka - pokladní

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: ROSA market s.r.o.
Ulice: Zlínská 81
Město: Zlín
PSČ: 763 14

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Nikola Kapková
E-mail: Nikola Kapková
Telefon: +420 724 238 804

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ROSA market s.r.o.