Montér / montérka točivých strojů

  • Bílina

Pracovní místo ( Montér / montérka točivých strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
HLAVNÍ ČINNOSTI:
- samostatná realizace dílčích prací na zakázkách při údržbě a opravách strojních zařízení dle výkresové dokumentace
- doplnění znalostí o zařízení a zavádění nových technologických postupů do praxe
- dodržování zásad BOZP, PO a ochrany zdraví při práci v rozsahu působnosti
POŽADUJEME:
- vyučen v oboru
- praxe min 3 roky
- platný jeřábnický, vazačský a průkaz pro obsluhu VZV velkou výhodou
- důslednost, samostatnost, flexibilitu, loajalitu
- ŘP sk. B
NABÍZÍME: motivační platové ohodnocení, firemní benefity, osobní a profesní růst
Výše mzdy se odvíjí podle délky praxe a osvědčení se, Nyní PP na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení.
V případě zájmu nám zašlete životopis e-mailem.
Volné místo montér / montérka točivých strojů pro lokalitu Bílina.