Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

POMOCNÉ TRUHLÁŘSKÉ PRÁCE

Pracovní místo ( POMOCNÉ TRUHLÁŘSKÉ PRÁCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Činnost firmy: výroba dřevěných oken, dveří, interiérů, kuchyní, nábytku, schodišť a zimních zahrad
Pracovní doba: 1 směna 6:00-14:30 hod.
Zaměstnání na pracovní poměr nebo na DPP.
Požadujeme: manuální zručnost
Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, možnost úpravy ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Stavební dělník Vyučení výhodou: obor stavební tesař nebo truhlář. Není podmínkou. Praxe v práci se sádrokartonem, ŘP sk. B - výhodou, informace p.Kukulík, tel.777 215 461 Volné místo stavební dělník pro lokalitu Prachatice.
M.M.K. PT s.r.o. Prachatice, Inzerováno před 3 dny

Tesaři a stavební truhláři - montéři sádrokartonu Vyučení v oborech stavební tesař nebo truhlář - není podmínkou, praxe v práci se sádrokartonem, ŘP sk. B, informace p.Kukulík, tel.777 215 461 Volné místo tesaři a stavební truhláři - montéři sádrokartonu pro lokalitu Prachatice.
M.M.K. PT s.r.o. Prachatice, Inzerováno před 3 dny

TRUHLÁŘ, TESAŘ 5 týdnů dovolené, stravenky, pémie kontakt: 8:00 - 15:00 Minimálně rok praxe Cizí státní příslušník - základní znalost českého jazyka Volné místo truhlář, tesař pro lokalitu České Budějovice.
LUMEN Servisní s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit