FPM - BECON spol. s r. o.

POMOCNÉ TRUHLÁŘSKÉ PRÁCE

Odeslat

Pracovní náplň
Činnost firmy: výroba dřevěných oken, dveří, interiérů, kuchyní, nábytku, schodišť a zimních zahrad
Pracovní doba: 1 směna 6:00-14:30 hod.
Zaměstnání na pracovní poměr nebo na DPP.
Požadujeme: manuální zručnost
Nabízíme: příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, možnost úpravy pracovní doby
Kontakt: Ing. Pekoč - tel. 724 929 944
Volné místo pomocné truhlářské práce pro lokalitu Milevsko.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POMOCNÉ TRUHLÁŘSKÉ PRÁCE

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: FPM - BECON spol. s r. o.
Ulice: Dukelská 968
Město: Milevsko
PSČ: 399 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Marek Pekoč
E-mail: Ing. Marek Pekoč
Telefon: +420 724 929 944

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FPM - BECON spol. s r. o.