Kateřina Kutová

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Odeslat

Pracovní náplň
Místo pracoviště:
- Revoluční 327, Hovorčovice

Prvotní kontakt:
- e-mail: info@thaitherapy.cz

Upřesňující údaje:
- nutný certifikát o rekvalifikaci v oboru masážních služeb

Zaměstnanecké výhody:
- benefity, možnosti ubytování
Volné místo maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) pro lokalitu Hovorčovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Kateřina Kutová
Ulice: Revoluční 327
Město: Hovorčovice
PSČ: 250 64

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Kutová
E-mail: katerinakutova@centrum.cz
Telefon: +420 724 182 677

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Kateřina Kutová