ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.

lékárník asistent - farmaceut

Odeslat

Pracovní náplň
absolvent Vysoké školy, magisterské studium v oboru farmacie, praxe minimálně 6 měsíců. Osobní pohovor s možností potvrzení doporučenky, možný po vzájemné dohodě na adrese Lékárny, ul. Želetická 2277, Litoměřice, vždy v pondělí 8.00h - 9.00 hod.
Volné místo lékárník asistent - farmaceut pro lokalitu Litoměřice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 09. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: lékárník asistent - farmaceut

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.
Ulice: Palachova 779
Město: Litoměřice
PSČ: 412 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ivo Jonáš
E-mail: jonas@drmax.cz
Telefon: +420 739 329 179

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING, a.s.