zahradník/ce - arborista - lesník

  • Hodonín

Pracovní místo ( zahradník/ce - arborista - lesník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Velkomoravská 3652/91, 695 01 Hodonín. Požadujeme: znalost práce s motorovou pilou, rizikové kácení stromů, řez živých plotů, stromů. Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C (+T) + profesní průkaz řidiče výhodou.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou s možností doby neurčité, pravidelnou pracovní dobu, zázemí stabilní firmy, místo výkonu práce Hodonín. Stravenky, příspěvek na trávení volného času, příspěvek na životní a penzijní pojištění. Životopisy zasílejte na: rebendova@tespra-hodonin.cz. Kontakt i osobně PO-PÁ v 9:00 hod, životopis s sebou!!
Volné místo zahradník/ce - arborista - lesník pro lokalitu Hodonín.