tiskaři

  • Český Těšín

Pracovní místo ( tiskaři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

POŽADUJEME: SOU polygrafické - vyučení v oboru tiskař; praxi min. 5 let na čtyř a vícebarevných strojích B1; schopnost pracovat v nepřetržitém provoze; schopnost pracovat v týmu; samostatnost, přesnost a vysoké pracovní nasazení; chuť dále se vzdělávat v oboru.
Náplň práce: obsluha a seřizování tiskařského stroje, zajištění výroby dle výrobního příkazu, dodržování standardů kvality výroby, dodržování výrobních a technologických postupů, údržba technického vybavení
Pracovní doba: 12 hodinové směny (ranní-noční-volno-volno)
NABÍZÍME: moderní pracovní prostředí včetně strojů; výkonnostní odměny, roční odměny a podíl na hospodářském výsledku; příplatek za přesčas 50%; dovolenou v délce 22 dní; možnost spojit kariéru s úspěšnou firmou, která tiskne knihy; odborné vzdělávání; příspěvek na závodní stravování a občerstvení; příspěvek na penzijní připojištění; příspěvek na finanční poradenství; příspěvek k narození dítěte; firemní akce; cvičení FyzioFIT zdarma; služby fyzioterapeuta. Pracovní smlouva na dobu jednoho roku s možností prodloužení.
KONTAKT: Strukturované životopisy s uvedením názvu pozice zasílejte na adresu firmy nebo na e-mail: jobs@finidr.cz
Volné místo tiskaři pro lokalitu Český Těšín.