SPECIAL TRANSPORT Dušan Suško, spol. s r.o.

Automechanik nákladní dopravy

Odeslat

Pracovní náplň
AUTOMECHANIK NÁKLADNÍ DOPRAVY - vyuč. v oboru, praxe min. 5 let v oboru, ŘP skupiny A, B,C, E, spolehlivost, časová flexibilita, samostatnost, technické znalosti, nutný tel. kontakt předem
Volné místo automechanik nákladní dopravy pro lokalitu Dvůr Králové nad Labem.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C, Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Automechanik nákladní dopravy

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: SPECIAL TRANSPORT Dušan Suško, spol. s r.o.
Ulice: Hradecká 755
Město: Dvůr Králové nad Labem
PSČ: 544 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ivana Rozinková
E-mail: Ivana Rozinková
Telefon: +420 602 518 410

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: SPECIAL TRANSPORT Dušan Suško, spol. s r.o.