Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

PRÁVNÍ AUDITOR/KA

Pracovní místo ( PRÁVNÍ AUDITOR/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Zpracovávání návrhů podání k soudům, správním úřadům a jiným orgánům. Provádění komplexní právní kontroly - audit všech právních jednání v podpisové kompetenci ředitele odloučeného pracoviště, ředitele územního pracoviště, generální ředitelky. Vypracovávání smluv. Specializovaná odborná činnost v ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Právo, justice a legislativa

Další volná místa

MANAŽER KVALITY s AJ - strojírenství | Vysočina!!! Máte za sebou několik let zkušeností v oblasti kvality a chcete zkusit novou výzvu na pozici Manažer kvality? Čeká Vás převzetí fungujícího oddělení ve strojírenské společnosti a přímé řízení kvality závodu na Vysočině.
Grafton Recruitment s.r.o. Humpolec, Plný úvazek, Inzerováno před 4 dny

Defektoskopista -ultrazvuk, trhliny Náplň práce : Kontrola kvality ve strojírenské výrobě, výstupní kontrola jakosti produktů. Provádění kontrol ultrazvukem a MT metodou. Dohlížení a dodržování nařízené jakosti. Ověřování shody výrobků s technickou dokumentací.Vedení ...
METAZ Týnec a.s. Týnec nad Sázavou, Inzerováno před 4 dny

VEDOUCÍ KVALITY | Pelhřimovsko Cítíte v kostech, že to chce změnu? Pro zkušené výrobní kvalitáře otevíráme pozici VEDOUCÍ KVALITY.
Grafton Recruitment s.r.o. Humpolec, Plný úvazek, Inzerováno před 6 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit