PHP programátor

  • Brno

Pracovní místo ( PHP programátor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu posílejte Vaše životopisy spolu s krátkým průvodním odstavečkem na email: slezak@reinto.cz

Jsme vývojářské studio Reinto, věnujeme se především zakázkové tvorbě mobilních a webových aplikací pro naše klienty.
V současné době hledáme nového člena týmu, který se zabývá vývojem webových aplikací.

Požadujeme:
znalost PHP 5.x (7.x)
zkušenost s prací s libovolným PHP frameworkem
AngularJS nebo React
Výhodou:
Znalost frameworku Laravel
Cit pro grafiku (vyladění vzhledu aplikace - ikony, barvy, apod.)
analytické myšlení, kreativitu, schopnost práce v týmu
Nabízíme:
Práce časově flexibilní, možnost práce z domu
Konkurenceschopné finanční ohodnocení
MultiSport karta
3 dny Sick days
Nové kanceláře s parádním výhledem z 15.patra na celé Brno :-)
Práci v mladém přátelském kolektivu
Dobrou kávu, vlastně moře kávy ;-)
Občerstvení na pracovišti - lednička plná dobro, která se pořád aktualizuje! :-)
Pravidelné team buildingové akce - pivorady, bowling, motokáry atd.
Nástup ihned
Volné místo php programátor pro lokalitu Brno.