ContiTrade Services s.r.o

Pomocný dělník pneuservisu

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště Benešov
Náplň práce: - pomocné práce v pneuservisu - demontáž, skladování, čištění kol. Požadujeme: - fyzickou zdatnost, - časovou flexibilitu, - vyučení v oboru automechanik výhodou, - praxe v pneuservisu výhodou- nutná denní docházka v rámci cca 6-ti týdnů
Nabízíme: odměnu v rozmezí 90 - 110 Kč/hod. (podle praxe a rozsahu vykonávaných prací).
Volné místo pomocný dělník pneuservisu pro lokalitu Benešov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pomocný dělník pneuservisu

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: ContiTrade Services s.r.o
Ulice: Ke Studánce 2116
Město: Benešov
PSČ: 256 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Hruška
E-mail: Hruška
Telefon: +420 317 727 713

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ContiTrade Services s.r.o.