Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pomocný dělník pneuservisu

Pracovní místo ( Pomocný dělník pneuservisu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště Benešov
Náplň práce: - pomocné práce v pneuservisu - demontáž, skladování, čištění kol. Požadujeme: - fyzickou zdatnost, - časovou flexibilitu, - vyučení v oboru automechanik výhodou, - praxe v pneuservisu výhodou- nutná denní docházka v rámci cca 6-ti týdnů
Nabízíme: odměnu v rozmezí 90 ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství
Výroba, provoz a řemesla
Automobilový průmysl

Další volná místa

Švadleny, šičky - práce na zkrácený úvazek Jedná se o CHPM MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Dělnická č.p. 1020/54, Holešovice, 170 00 Praha 7 PRVNÍ KONTAKT telefonicky 9:00- 15:00 hod, 602 363 783, kontaktní osoba paní J. Baťhová, UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY: - šití na průmyslových strojích , - ...
DRUTĚVA, výrobní družstvo Praha, Inzerováno včera

Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru Jedná se o CHPM Místo výkonu práce: Praha 7, Dělnická 1020/54 Kontaktní osoba: Klingerová, tel.: 602 363 723, po-pá 7:30-15:15, e-mail: rollo.klingerova@drutevapraha.cz POŽADAVKY: Práce v kartonáži, práce na strojích. Vyučení nebo praxe v oboru ...
DRUTĚVA, výrobní družstvo Praha, Inzerováno včera

DĚLNÍCI DĚLNÍCI - místo výkonu: Chlustina. Požadavky: fyzická zdatnost, čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz, svářečský průkaz. Kontakt: tel. Volné místo dělníci pro lokalitu Chlustina.
FLEXI KOVO s.r.o. Chlustina, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit