Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

programátor PLC

Pracovní místo ( programátor PLC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme SŠ vzdělání elektrotechnického směru, AJ/NJ, praxe v oboru vítána, znalost PLC, znalost systému Siemens nebo Schneider-Electric - STEP 7, TIA PORTAL, Vijeo, Designer,SAP. Mzda bude upřesněna při osobním pohovoru.
Nabízíme zajímavou a perspektivní práci, zázemí silné zahraniční ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Telekomunikace

Další volná místa

PROGRAMÁTOR/KA IT MICROSOFT SQL SERVER Kontakt: POUZE e-mailem zaslat životopis. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na adresu: info@newwave.cz. Spolu se životopisem zašlete prosím Vaši aktuální fotografii. Pracovní doba: 8.00-16.30 hod Vaší pracovní náplní bude: - údržba a ...
NEW WAVE CZ, a.s. Karlovy Vary, Inzerováno včera

PLC PROGRAMÁTOR Hledáme kandidáty, kteří mají min. SŠ vzdělání a alespoň rok praxe jako PLC programátor. Pokud navíc jste schopní se domluvit anglicky a vyznáte se v konstrukční dokumentaci, čtete dál.
Grafton Recruitment s.r.o. Planá nad Lužnicí, Plný úvazek, Inzerováno včera

PROGRAMÁTOR/ANALYTIK Máš- li za sebou již nějaký rok praxe, zajímá Tě pracovat pro světovou špičku ve svém oboru a chceš nám ukázat, že jsi právě Ty tím správným kandidátem, máme pro Tebe pozici PROGRAMÁTOR/ANALYTIK.
Grafton Recruitment s.r.o. Valašské Meziříčí, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit