Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

programátor PLC

Pracovní místo ( programátor PLC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Požadujeme SŠ vzdělání elektrotechnického směru, AJ/NJ, praxe v oboru vítána, znalost PLC, znalost systému Siemens nebo Schneider-Electric - STEP 7, TIA PORTAL, Vijeo, Designer,SAP. Mzda bude upřesněna při osobním pohovoru.
Nabízíme zajímavou a perspektivní práci, zázemí silné zahraniční ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Telekomunikace

Další volná místa

PROGRAMÁTOŘI PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACE PROGRAMÁTOŘI PRŮMYSLOVÉ AUTOMATIZACE - místo výkonu: různě (sídlo v Berouně). Požadavky: znalost programovacích automatů SIEMENS. Kontakt: tel. či emailem. Volné místo programátoři průmyslové automatizace pro lokalitu Beroun.
BS:TECH s.r.o. Beroun, Inzerováno před 2 dny

programátor výrobních strojů Místo výkonu Robčice. Náplní práce je nastavování a programování strojů v kovovýrobě (robotický svářeč, ohraňovák apod.). Nutná znalost technické dokumentace a aschopnost tvorby 2D výkresů na PC. Podmínkou angličtina na komunikativní úrovni. ...
MONTEFERRO HRÁDEK a. s. Útušice, Inzerováno před 3 dny

PROGRAMÁTOR/KA IT MICROSOFT SQL SERVER Kontakt: POUZE e-mailem zaslat životopis. V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis na adresu: info@newwave.cz. Spolu se životopisem zašlete prosím Vaši aktuální fotografii. Pracovní doba: 8.00-16.30 hod Vaší pracovní náplní bude: - údržba a ...
NEW WAVE CZ, a.s. Karlovy Vary, Inzerováno před 5 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit