TALTECH s.r.o.

lakýrníci - manipulační pracovníci

Odeslat

Pracovní náplň
praxe výhodou, nabízíme zvláštní premie a příspěvek na dopravu, vhodné pro muže i pro ženy, telefonický kontakt ve všední dny 7:00 - 19:00
Volné místo lakýrníci - manipulační pracovníci pro lokalitu Chotěšov.

Nabízíme
Nástup možný od: 10. 09. 2018
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: lakýrníci - manipulační pracovníci

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: TALTECH s.r.o.
Ulice: 190
Město: Chotěšov
PSČ: 333 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Pan Franěk
E-mail: taltech@taltech.cz
Telefon: +420 775 995 034

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TALTECH s.r.o.