TEXO PLUS s.r.o.

Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační

Odeslat

Pracovní náplň
Grafik, návrhář - návrhy a výroba reklamy - Praxe.
Požadavky: práce na PC - Corel Draw, Adobe Illustrator a Photoshop, řidičské oprávnění B, anglický jazyk i jiný jazyk výhodou

Životopisy zasílat na email : jaroslav.novak@texoplus.cz
Volné místo návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační pro lokalitu Maršovice.

Požadavky
Práce s PC, Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Angličtina Aktivní

Nabízíme
Nástup možný od: 06. 02. 2018
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační

Minimální požadavky vzdělání: ÚSV
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Média, reklama a grafika
Pozici nabízí: TEXO PLUS s.r.o.
Ulice: 94
Město: Maršovice
PSČ: 468 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslav Novák
E-mail: Jaroslav Novák
Telefon: +420 483 315 444

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TEXO PLUS s.r.o.